top of page

Chata Lesanka

Horská chata Lesanka se nachází v krásném a klidném prostředí Krušných hor, na okraji rekreační osady Mariánská v nadmořské výšce 890 m n. m. Svou unikátní polohou je blízká jak historickému lázeňskému městu Jáchymov, tak sportovně-rekreačním centrům Boží Dar a Klínovec

15049416.jpg

Ubytování

Chata disponuje kapacitou ubytování pro 55 osob
v 2-3  lůžkových pokojích. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. Součástí penzionu je také restaurace s vyhlášenou domácí kuchyní. Přímo u penzionu se nachází bazén a hřiště.

Stravování

Pro všechny účastníky je zajištěna plná penze (snídaně formou bufetu, oběd, večeře, 2x svačinka). Po celý den je také v ceně zajištěn dostatečný přísun tekutin (čaj, voda,..). 

restaurace.jpg
19385768.jpg

Okolí

Krušné hory jsou rájem pro provozování zimních i letních sportů. V zimě můžete využít bohaté nabídky lyžařských areálů nebo vyrazit na udržované běžecké tratě. V létě jsou zde ideální podmínky pro cykloturistiku, především pro horská a trekkingová kola, a také pro pěší výlety, případně nordic walking.

Sport

Chata Lesanka disponuje vlastním hrištěm přímo před budovou k všelijakým míčovým i jiným aktivitám. Děti mohou využít v létě také bazén či si zahrát uvnitř stolní tenis.

DJI00241.jpg

Cesta

Z Prahy se bude organizovat společná doprava v případě dostatečného počtu zájemců. Po domluvě je možné se přidat také k někomu, kdo na místo pojede autem.

bottom of page