Maják Slapy

Tento malý rodinný kemp se rozkládá na 108. vltavském říčním kilometru Slapské přehrady. Je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek, ale také disponuje širokou nabídkou sportovních aktivit. 

Ubytování

Kemp disponuje kapacitou ubytování pro 50 osob ve 12ti čtyřlůžkových chatkách (možnost přistýlky). Součástí areálu je jídelna, společenská místnost, sociální zařízení, volejbalové hřiště, stolní tenis, lodě, gril a půjčovna sportovních potřeb. Areál je zhruba 50 metrů od řeky.

Stravování

Pro všechny účastníky je zajištěna plná penze (snídaně formou bufetu, oběd, večeře, 2x svačinka). Po celý den je také v ceně zajištěn dostatečný přísun tekutin (čaj, voda, šťáva). Součástí areálu je také menší kiosek s nealkoholickými nápoji a zmrzlinou.

Okolí

Region nabízí celou škálu zajímavostí. Národní přírodní rezervace Drbákov-Albertovy skály rozhodně patří k nejkouzelnějším místům středního Povltaví. V okolních lesích se také nachází hned několik tajných zázračných studánek. 

Cesta

Kemp se nachází přibližně hodinu jízdy autem z Prahy (50km). Každou hodinu jezdí autobusy z Prahy do nedaleko vzdálené vsi Nalžovice (doba cesty je 1h 15min), kde Vás můžeme v případě zájmu vyzvednout autem. Možná je také v případě většího počtu účastníků společná doprava.

Česká asociace Go &