top of page

TURNOVSKÁ CHATA

Chata v krásném prostředí na pomezí Krkonoš a Jizerek v obci Kořenov nabízí kapacitu 50 osob. Součástí areálu je společenská místnost, ohniště pro táborák a velká zahrada přímo před chatou.

220304_Evka-Neuman_SITE_Turnovska-Chata_big_00003.jpg

Ubytování

Chata disponuje kapacitou ubytování až pro 50 osob v 2-4  lůžkových pokojích. Součástí chaty je také restaurace s vyhlášenou domácí kuchyní. Ubytování nabízí také dva velké apartmány.

Stravování

Pro všechny účastníky je zajištěna plná penze (snídaně formou bufetu, oběd, večeře, 2x svačinka). Po celý den je také v ceně zajištěn dostatečný přísun tekutin (čaj, voda,..). 

200625_Evka-Neuman_Turnovska-chata_big_2.jpg
720x400.jpg

Okolí

Kořenov je horská obec v okrese Jablonec nad Nisou v Libereckém kraji, na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš, mezi Harrachovem a Desnou. Okolí nabízí mnoho variant pro výlety do okolí včetně známých Mumlavských vodopádů.

Sport

Jako každý rok připravíme pro děti několik aktivit mimo výukové bloky go. Bludišťáci, orientační běh a další jsou oblíbené a také v okolí chaty jednoduše realizovatelné.

200625_Evka-Neuman_Turnovska-chata_big_79.jpg

Cesta

Z Pardubického turnaje se bude organizovat společná hromadná doprava. Po domluvě je možné se přidat také k někomu, kdo na místo pojede autem.

bottom of page