Penzion Kobylnice

Tento útulný rodinný penzion se nachází na klidném místě na okraji Lipna nad Vltavou s nádherným výhledem na jezero. Je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek, ale také disponuje širokou nabídkou sportovních aktivit. 

resizer.jpg

Ubytování

Kemp disponuje kapacitou ubytování pro 30 osob
v 9ti pokojích. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a terasu s výhledem na "šumavské moře". Součástí penzionu je také restaurace s vyhlášenou domácí kuchyní. Břeh jezera se nachází jen 5 minut chůze od penzionu.

Stravování

Pro všechny účastníky je zajištěna plná penze (snídaně formou bufetu, oběd, večeře, 2x svačinka). Po celý den je také v ceně zajištěn dostatečný přísun tekutin (čaj, voda,..). 

resizer (1).jpg
20200514112721_PA4haD.jpg

Okolí

Region nabízí celou škálu zajímavostí. Pro turistiku má okolí střediska mnoho zajímavých míst - např. výlety po turistické stezce na Alpskou vyhlídku (odkud je za pěkného počasí nádherný pohled na panorama Alp). V létě jsou zde ideální podmínky pro koupání, vodní a jiné sporty. Více k nalezení na oficiálních stránkách regionu.

Cesta

Z Prahy jede přímý autobus až na Kobylnici. Pro zájemce budeme z Prahy organizovat společnou dopravu právě tímto autobusem. Po domluvě je možné se přidat také k někomu, kdo na místo pojede autem.