Aktivity

Penzion disponuje velkou škálou sportovního vybavení (míčové sporty, badminton, stolní tenis aj.).  Nachází se také pouze 5 minut chůze od břehu "šumavského moře", kde mohou děti plavat. Pro juniory je připraveno spousta společenských a týmových her včetně celotáborové soutěže.

DSC_E0320_edited.png

Go, Go, Go!

Rozhodně se můžete těšit na pořádnou dávku Go. Ať už formou tsumego, lekcí, tréninků koncentrace či zakomponování jeho části do jiných aktivit. :-)

Team Talk

Celotáborová hra

Nebude chybět ani tzv. "celotáborová hra". týmy jsou pojmenované po aktuálních velmocech v go (Korea, Čína, Japonsko a Taiwan). Zpracována je samozřejmě i s motivy Go.

Výlet

Ve středu nás bude čekat odlišný program od ostatních dní. Na chvíli si trošku odpočineme od Go a vydáme se do okolí na výlet (Stezka korunami stromů & Království lesa).

Compass & Map

Orientační běh

Jednou z hlavních akcí bude taky všem jistě dobře známý orientační běh. Děti poběží vždy po dvojicích. Na stanovištích luští kromě Tsumego také záludné otázky.

tropy_edited.jpg

Turnaj

Hned na úvod soustředění proběhne "uvítací turnaj", kde si budou moci děti své partie zapsat a případně nechat následně okomentovat při lekci.

Sport

Kemp nabízí spoustu sportovního vybavení pro volný čas. Nachází se navíc jen pět minut chůze od vody, kde mohou děti plavat.