Aktivity

Penzion disponuje velkou škálou sportovního vybavení (míčové sporty, badminton, stolní tenis aj.).  Nachází se také pouze 5 minut chůze od břehu "šumavského moře", kde mohou děti plavat. Pro juniory je připraveno spousta společenských a týmových her včetně celotáborové soutěže.

Go, Go, Go!

Rozhodně se můžete těšit na pořádnou dávku Go. Ať už formou tsumego, lekcí, tréninků koncentrace či zakomponování jeho části do jiných aktivit. :-)

Celotáborová hra

Nebude chybět ani tzv. "celotáborová hra". týmy jsou pojmenované po aktuálních velmocech v go (Korea, Čína, Japonsko a Taiwan). Zpracována je samozřejmě i s motivy Go.

Výlet

Ve středu nás bude čekat odlišný program od ostatních dní. Na chvíli si trošku odpočineme od Go a vydáme se do okolí na výlet (Stezka korunami stromů & Království lesa).

Orientační běh

Jednou z hlavních akcí bude taky všem jistě dobře známý orientační běh. Děti poběží vždy po dvojicích. Na stanovištích luští kromě Tsumego také záludné otázky.

Turnaj

Hned na úvod soustředění proběhne "uvítací turnaj", kde si budou moci děti své partie zapsat a případně nechat následně okomentovat při lekci.

Sport

Kemp nabízí spoustu sportovního vybavení pro volný čas. Nachází se navíc jen pět minut chůze od vody, kde mohou děti plavat.