Náš tým

S radostí Vám představujeme naše pečlivě vybrané a zkušené lektory! Každý lektor si připravuje výukový materiál přímo na míru své skupině dětí. Během týdne však také každý z nich pro zpestření programu zavítá alespoň jednou do ostatních skupinek. Společně s nimi zajišťují hladký průběh soustředění samozřejmě i další organizátoři, níže představení.

Lektor

Lukáš Podpěra 7-dan

Lukáš se věnuje go od svých sedmi let. Jeho velkým snem je stát se profesionálním hráčem.  Několikanásobný Mistr republiky úspěšně reprezentoval Česko na mnoha světových či evropských šampionátech. Strávil téměř rok svého života na studijních pobytech v Asii, kde sbíral cenné zkušenosti od mistrů v go a nyní je připraven je předat našim juniorům.

Lektor

Petr Kouba 4-dan

Petr hraje Go přes deset let. Nejvýznamnějších výsledků dosáhl především ve studentských kategoriích, kde se kvalifikoval mimo jiné také na mistrovství světa. Cenné zkušenosti získal jako vedoucí na několika letních táborech a své lekce vždy velmi obratně propojuje se spoustou humoru i ponaučení.

Lektor

Jitka Bártová 2-dan

Jitku pohltil svět go v patnácti letech. Mnohokrát reprezentovala české barvy na evropských a světových šampionátech především v párovém go, ale také v kategoriích studentů a žen. Při výuce dětí uplatní zkušenosti získané díky pedagogické a propagační činnosti v oblasti hudby.

Lektor

František Čáha 2-kyu

Go je pro Fandu zálibou již deset let. Jako junior se účastnil několika evropských mistrovství. V poslední době se začal věnovat výuce začátečníků a pro svou skupinu je připraven ušít plán přímo na míru. Zkušenosti má také z koučování futsalového týmu, které dokáže hravě uplatnit i při výuce go.

  Hlavní organizátor

Adriana Tomšů 1-dan

Áďa našla zálibu v go ve svých třinácti letech. Pro hru se okamžitě nadchla a začala se rychle zlepšovat. Úspěchy zaznamenala převážně v ženských či studentských kategoriích, kde se jí povedlo kvalifikovat i na mistrovství světa.  V poslední době se však více zajímá o propagaci hry či práci s dětmi a mládeží z pozice členky výboru české asociace go.

Pomocný organizátor

Dušan Jánsky 2-kyu

Dušan hraje go od malička. V kroužku, kde se go naučil, nyní působí jako lektor.  Na místě bude pomáhat při organizaci her, ale sám bude i studentem v první skupině juniorů. V současnosti je také členem výkonného výboru české asociace go a je zapálen pro vytváření nových iniciativ či forem propagace hry.

          Zdravotník

Bohuslav Zmek 5-kyu

Slávek má dlouholeté zkušenosti s pořádáním táborů pro děti. Je také členem "Velké rady" České tábornické unie pro oblast Jižní Moravy. Ačkoliv u nás prioritně zastává funkci zdravotníka pro kterou má splněn potřebný kurz, s chutí se zapojí i do výuky či plánování týmových her.

Pomocný organizátor

Luděk Žďánský 11-kyu

Luděk se seznámil s Go poprvé před čtrnácti lety. Od roku 2016 je hlavním organizátorem proslulého turnaje v Písku a poslední rok vede také kroužek Go pro děti na Základní škole, kde působí jako odborný asistent. Na kempu zajišťuje hladký průběh celého programu a pomáhá při organizaci her či jiných aktivit.

Podpořte nás

Různé formy individuálních či firemních darů jsou v dnešní době klíčové pro fungování každé neziskové organizace. Na první pohled se může zdát, že přínos jednotlivce nemusí mít na celkový chod organizace větší dopad, opak je ale pravda. Poskytnutí individuálního daru může mít různé podoby. I když je finanční pomoc pro každou neziskovou organizaci krajně důležitá, nemusí se primárně jednat o zaslání finančního příspěvku. Zapojit se můžete jako dobrovolník při plánování soustředění, jeho propagaci či přímo na místě konání jako člen našeho týmu.

Staň se součástí týmu!

Vážíme si jakékoliv podpory. Moc děkujeme!

Česká asociace Go &