Náš tým

S radostí Vám představujeme naše pečlivě vybrané a zkušené lektory! Každý lektor si připravuje výukový materiál přímo na míru své skupině dětí. Během týdne však také každý z nich pro zpestření programu zavítá alespoň jednou do ostatních skupinek. Společně s nimi zajišťují hladký průběh soustředění samozřejmě i další organizátoři, níže představení.

lukanek.jpeg

Lektor

Lukáš Podpěra 7-dan

Lukáš se věnuje go od svých sedmi let. Jeho velkým snem je stát se profesionálním hráčem.  Několikanásobný Mistr republiky úspěšně reprezentoval Česko na mnoha světových či evropských šampionátech. Strávil téměř rok svého života na studijních pobytech v Asii, kde sbíral cenné zkušenosti od mistrů v go a nyní je připraven je předat našim juniorům.

10342834_471841619614221_702517652493293

Lektor

Michal Timko 3-dan

Michal se setkal s go poprvé v roce 2012. Hra ho od samého počátku zcela pohltila a kombinací intenzivního tréninku s hraním se dokázal vypracovat na danovou úroveň. Jeho dosavadní největší úspěchy jsou dvě sedmá místa na mistrovství republiky. Při výuce využije zkušenosti nejen z vedení školních kroužků, ale také individuální výuky. Důraz klade Michal především na techniky kontaktního boje.

22769582_10156672345895278_7940676598258

Lektor

František Čáha 1-kyu

Go je pro Fandu zálibou již deset let. Jako junior se účastnil několika evropských mistrovství. V poslední době se začal věnovat výuce začátečníků a pro svou skupinu je připraven ušít plán přímo na míru. Zkušenosti má také z koučování futsalového týmu, které dokáže hravě uplatnit i při výuce go.

DSC_0530.JPG

Animátor

Boris Dovčík 2-kyu

Boris poznal Go náhodou, když sledoval seriál. O hru se začal zajímat více a postupně se stala jeho velkou zálibou. Go pro něj však není pouze volnočasová aktivita, ale také jej rád pomáhá propagovat, a to zejména mezi dětmi. Aktuálně je například spoluorganizátorem a lektorem v internetové škole go pro juniory na Slovensku.

živé pozadí.JPG

  Hlavní organizátor

Adriana Tomšů 2-dan

Áďa našla zálibu v go ve svých třinácti letech. Pro hru se okamžitě nadchla a začala se rychle zlepšovat. Úspěchy zaznamenala převážně v ženských či studentských kategoriích, kde se jí povedlo kvalifikovat i na mistrovství světa.  V poslední době se však více zajímá o propagaci hry či práci s dětmi a mládeží z pozice členky výkonného výboru České asociace go.

DSC_0313.JPG

Animátor

Dušan Jánsky 1-kyu

Dušan hraje go od malička. V kroužku, kde se go naučil, nyní působí jako lektor.  Na místě bude pomáhat při organizaci her, ale sám bude i studentem v první skupině juniorů. V současnosti je také členem výkonného výboru České asociace go a je zapálen pro vytváření nových iniciativ či forem propagace hry.

21753252_1842388662443492_54317987895759

Animátor

Zuzana Králiková 2-kyu

Zuzka pochází z rodiny, kde všichni hrají go. Aktivně se mu sama začala věnovat ve dvanácti letech. Slovensko reprezentovala na Mistrovství Evropy párů, kde se jednou kvalifikovala i na Mistrovství světa do Tokya. Baví jí práce s dětmi a poslední rok organizuje spolu s Borisem internetovou školu pro juniory.Na soustředění bude mít na starosti dozor a organizaci her.

Výstřižek.PNG

Animátor

Luděk Žďánský 10-kyu

Luděk se seznámil s Go poprvé před čtrnácti lety. Od roku 2016 je hlavním organizátorem proslulého turnaje v Písku a poslední rok vede také kroužek Go pro děti na Základní škole, kde působí jako odborný asistent. Na kempu zajišťuje hladký průběh celého programu a pomáhá při organizaci her či jiných aktivit.

Podpořte nás

Různé formy individuálních či firemních darů jsou v dnešní době klíčové pro fungování každé neziskové organizace. Na první pohled se může zdát, že přínos jednotlivce nemusí mít na celkový chod organizace větší dopad, opak je ale pravda. Poskytnutí individuálního daru může mít různé podoby. I když je finanční pomoc pro každou neziskovou organizaci krajně důležitá, nemusí se primárně jednat o zaslání finančního příspěvku. Zapojit se můžete jako dobrovolník při plánování soustředění, jeho propagaci či přímo na místě konání jako člen našeho týmu.

Staň se součástí týmu!

Vážíme si jakékoliv podpory. Moc děkujeme!