top of page

Naši Lektoři

Michal Timko 3-dan

Michala jste mohli zaregistroval jako rozhodčího na doprovodném turnaji Juniorské Ligy, i na jiných významných turnajích v České republice.

Michal se věnuje Go již od roku 2012. Hra ho od samého počátku zcela pohltila a kombinací intenzivního tréninku a hraní se dokázal vypracovat na danovou úroveň.


Dosavadní největší úspěchy jsou dvě sedmá místa na mistrovství republiky. Při výuce využije zkušenosti ze školních kroužků i individuální výuky. Na lekcích bude Michal klást velký důraz především na techniky kontaktního boje.

10342834_471841619614221_702517652493293
Bez názvu.png

Anežka Bukovská 2-kyu

Anežce je 21 let a je studentka pedagogické fakulty UK. Již 2 roky také pracuje ve školce, což je zároveň i její koníček. Go hraje od 8 let a stále ji hraní go  baví a naplňuje. Anežku jste mohli zastihnout na turnajích Go, kterých se pravidelně účastní.

Mezi úspěchy ve hře Go, pratří například 3. místo na MR žen, 3. místo na MR juniorů, 3. místo na ME juniorských týmů, 2. místo na MR párů a brzy se k nim přidá i účast na MS párů. Anežka se na Vás moc těší!

Další lektoři. . .

Máme v záloze i další lektory. Tudíš je možné, že přibudou v případě velkého počtu zaregoistrovaných juniorů. Jejich jména si prozatím ponecháme v tajnosti.

bottom of page