Vyhledat
  • Adriana Tomšů

Orientační běh se vydařil

Celé čtvrteční dopoledne bylo věnováno výuce Go. Skupina začátečníků stihla dokonce odehrát kratší turnaj ve kterém se na prvním místě umístil Fíla Grosser.


Během lekcí trénoval Slávek na svou koncertní kytaru. Dětem se jeho hra líbila natolik, že běželi do chatky pro svou zásobu kapesného a Slávek si tak vysloužil za hru 80 korun, jednoho Brumíka a tři tictacy ! :-)


Po obědě byl připraven orientační běh. Dvanáct stanovišť rozmístěných po blízkém okolí kempu obsahovalo vždy dva úkoly. Jedním z nich bylo tsumego a druhým otázka na etiketu Go či jiné znalosti s podtextem Go. Většina dvojic doběhla v čase kolem hodiny a půl. Rekordní čas nám však uběhli Rosťa Litovkin s Kubou Kolářem, kterým se závod podařilo dokončit za neuvěřitelných 53 minut.


Následoval večerní blok školení, který byl však z důvodu protáhnutí orientačního běhu o hodinku zkrácený. Ihned po lekci navíc děti vyrážely pro dříví do lesa na táborák, kde se zpívalo, povídalo, hrálo a opékaly špekáčky. Nezapomenutelnou improvizaci na ukulele s doprovodem zpěvu nám předvedla Jitka písní o celém soustředění.115 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše