Vyhledat
  • Adriana Tomšů

Něco končí, něco nové začíná

Aktualizováno: 10. 8. 2020

Poslední den byl na programu již pouze mini turnaj na desce 9x9, kde se na prvním místě umístil Ondrej Králík. Druhé místo obsadila Marta Hrbková a třetí vybojoval Bártík Dach. Po ukončení turnaje proběhlo vyhlášení všech soutěží a po obědě si již děti začali vyzvedávat rodiče.


Ráda bych ještě jednou poděkovala všem za nezapomenutelný týden plný Go, zábavy, za všechnu pomoc s organizací a spoustu krásných zážitků. Věříme, že si všichni soustředění užili tak jako my a těšíme se již nyní na další rok! :-)

Ačkoliv je soustředění u konce, pro nás se jedná o začátek dlouhodobějšího projektu. Rádi bychom vytvořili během roku více příležitostí, kde se budou moci junioři potkat a zahrát si go, aby nemuseli čekat rok na další vydání LJSGO. Těšit se tak můžete na turnaje určené pro děti již od podzimu, v úvaze je také kratší zimní soustředění a další akce.. Informovat vás o nich budeme vždy v dostatečném předstihu zde nebo na stránkách České asociace Go. Aktuálně se můžete hlásit na turnaj v Pardubicích.


Na závěr bychom rádi upozornili, že pro rok 2021 byla Česká republika vybrána jako pořadatel pro Mistrovství Evropy juniorů. Doufáme tedy, že se všichni junioři akce zúčastní a podají co nejlepší výsledky. Stále máte všichni půl roku na trénink. O akci Vás budeme také průběžně informovat. Motivace by měla být skutečně velká, jelikož zde můžete bojovat o postup na Mistrovství světa, které se koná až na dálném východě! :-)
156 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše