Vyhledat
  • Adriana Tomšů

Jsme tady!


Druhé vydání LJSGO bylo oficiálně zahájeno. Všichni účastníci i organizátoři v pořádku dorazili na Lipno po dlouhé cestě, zabydleli se a spořádali velmi chutnou večeři v podobě kuřete s bramborem a salátem. Ještě před večeří však stihli junioři odehrát několik partií a deskovek.


Po večeři byl na programu úvodní proslov a především pak los o tým, patrona a zemi. Obdobně jako loni i letos jsou děti rozděleny do 4 skupinek s názvy Korea, Čína, Japonsko a Taiwan. Mezi patrony zůstali také Fanda s Lukanem, nově se k nim pak přidaly Zuzka s Áďou.


Los následovala velmi oblíbená malba vlajek, a to obzvlážť mezi zástupkyněmi něžného pohlaví. Některé týmy se rozhodly pro skutečně velmi důkladné zpracování a vlajku budou finalizovat i během zítřejšího dne. Prozatím se tedy můžete v galerii podívat alespoň na proces zpracování, finální výtvory Vám nasdílíme později.


A co nás čeká zítra? Po ranní rozcvičce v 7:15 se posilníme snídaní a vrhneme se s chutí na Tsumego, které nás rozehřeje před tříkolovým turnajem, který bude probíhat až do večeře. Pro začátečníky je připraven individuální program v podobě seznámení se s pravidly, tréninkem koncentrace a řešením základních úloh. V neposlední řadě na závěr dne se uskuteční i první soutěž do celotáborové hry.


Na obdobné články se zde můžete těšit každý večer (ráno) v průběhu celého týdne. Omlouvám se předem za dnešní horší kvalitu fotek, byly foceny telefonem. Od zítra již začnu fotit opět zrcadlovkou.. :)


Tak tedy dobrou noc!171 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše